Povalování na podlaze

http://www.beanbag.cz/sk/dizajnovy-sedaci-vak-189×140-africa-s-popruhmi http://www.beanbag.cz/sk/dizajnovy-sedaci-vak-189×140-africa-s-popruhmi

Jakým způsobem si hrajete s dětmi? Buďme upřímní, asi ani vy neběháte, nevstáváte a nehopsáte. Většinou se uložíme na podlahu v dětském pokoji a zapojujeme se do hry, kterou řídí naše děti, pouze slovem, případně s pomocí rukou. Ti co pobíhají a organizují celou hru, jsou právě naši nejmenší. Co kdyby se vám na podlaze leželo příjemně? Je samozřejmě hloupost, umístit do dětského pokoje pohovku, nebo křesla. Ale co třeba sedací vaky ? Je to úžasný doplněk a do dětského pokojíčku se hodí přímo výborně. Dětem poslouží ke spoustě her a vám jako příjemný polštář na podlahu. Vybírejte z pestrých barev!

Poležení u bazénu

Také jste si tak zamilovali letní dny, které trávíte na vaší zahradě u bazénu? Komu by se nelíbilo, koupání a opalování! Ale věděli jste, že i na zahradě můžete ležet pohodlněji, než na dřevěných lehátkách? Sedací vaky jsou to pravé! Převalovat se ze strany na stranu, když vás vždy podepřou ve správných místech je nejpříjemnější relaxace. Teď už jen skleničku něčeho vychlazeného do rukou a odpočinkový den může začít.

Povalování na podlaze
3.5 (70%)2